تلاش برای رشد موفقیت کتابیاران با آموزش های ویژه

  موضوع : سائحون
  تاریخ : 14 نوامبر 2020   |    :678 بازدید

طرح کتابیار مدلی از سیستم های همکاری در فروش است که این فرصت را در اختیار افراد می گذارد تا با استفاده از زمان های خالی خود و بدون هیچگونه سرمایه گذاری به فروش دست یابند. تفاوت این طرح با سیستم های همکاری در فروش مطرح در دنیا، مالکیت معنوی کسب و کار است که به خود فرد تعلق دارد و عملا مخاطبین افراد به سمت مرجع اصلی هدایت نمی شوند.

همیشه یکی از اهداف طرح کتابیار موفقیت کتابیاران بوده است تا بتوانند درآمد مناسبی را در ماه تجربه کنند. به همین جهت، در آبان ماه سال ۱۳۹۹ مرحله اول از آموزش ها تخصصی ویژه کتابیاران برگزار شد. در ادامه در صحبت با مدیر آموزشی طرح کتابیار به آموزش های برگزار شده برای این گروه اشاره شده است.

 

آموزش های ویژه طرح کتابیار

کتابیاران در مراحل ابتدایی کار خود چه آموزش هایی رو می گذرانند؟

با توجه به اهمیت آموزش برای پیشرفت در مسیر شغلی و همچنین اهمیت فضای اینترنتی برای رشد و توسعه کسب و کار به خصوص در افق ۵ ساله روبرو، اهم فعالیت های آموزشی با هدف آشنایی کتابیاران با بازار کتاب و نحوه فعالیت در حوزه دیجیتال در نظر گرفته شده است. دنیا به سرعت به سمت دیجیتالی شدن در حرکت است و شیوع ویروس کرونا سرعت این مسئله دوچندان کرده است. همچنین با ورود نسل دهه ۸۰ در آینده به جامعه، این اتفاق تغییر چشمگیری خواهد داشت و نسل های قبل را همه به دنبال خود خواهند کشید. از همین رو آموزش دیدن در این مسائل ضروری به نظر می رسد.

سرفصل های در نظر گرفته شده برای این طرح چه مواردی هستند؟

از موارد در نظر گرفته شده در مرحله نخست که تمام کتابیاران فعلی و هر کتابیاری که در هر مرحله به این طرح اضافه شود، باید بگذرانند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • آشنایی با بازار کتاب و سهم آن در اقتصاد سالانه
  • آشنایی با بوم مدل کسب و کار
  • هدف گذاری
  • دیجیتال مارکتینگ (با تمرکز بر شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام)
  • ابزارهای تولید محتوا (فتوشاپ، پریمیر و …)
  • و …

در پایان لازم به ذکر است این آموزش ها در آبان ماه ۱۳۹۹ برای کتابیارن در قالب ده جلسه آموزشی به صورت وبیناری و کارگاهی برگزار شد.

طرح درآمد در منزل کتابیار  کلید واژه :  

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) به کانال سروش ما بپیوندید