طرح کتابیار چیست؟ چرا باید به این طرح بپیوندیم؟

  موضوع : سائحون
  تاریخ : 8 نوامبر 2020   |    :1,240 بازدید

طرح کتابیار با دو هدف آغاز به کار کرده است:

۱٫ ترویج فرهنگ مطالعه با ایجاد بستری برای دسترس بودن کتاب

۲٫ ایجاد بستری برای درآمدزایی در این طرح شما می توانید در فروش کتاب با مرکز کتاب آسمان سهیم شوید؛ بدین صورت که پس از معرفی و تبلیغ کتاب در شبکه های اجتماعی خود و قبول سفارش، درصدی از مبلغ فروش به شما تعلق خواهد گرفت. میزان درصد سود شما از فروش، وابسته به قرارگیری شما در سطوح مختلف طرح کتاب یار است.

 

طرح درآمد در منزل کتابیار

مزایای طرح کتابیار

• کاهش هزینه های جانبی فروش تا کمترین مقدار (عدم نیاز به سرمایه گذاری، پشتیبانی، لجستیک، حسابداری، نیروی انساینی و …)

• آماده سازي، بسته بندي و ارسال سفارش ها براي مشتریان توسط مركز کتاب آسمان

• آموزش هاي رایگان در زمينه فروش آنلاین

• كسب درآمد در منزل بدون نياز به خريد يا انبار كردن محصول مزیت طلایی: راه اندازی یک کسب و کار آنلاین در شبکه های اجتماعی که مالکیت حقوقی و معنوی آن به خود فرد تعلق خواهد گرفت.

چه افرادی می توانند کتابیار شوند؟

هر فردی که به موبایل و یا شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشد، می تواند کتاب یار شود. شما با ایجاد یک پیج یا کانال در هر کدام از شبکه های اجتماعی که گروه هدفتان در آن است، می توانید به این طرح بپیوندید. پیشنهاد ما ایجاد پیج در اینستاگرام است. (۵۰ میلیون ایرانی در اینستاگرام حضور فعال داشته و در حال حاضر این شبکه اجتماعی، پرفروش ترین شبکه اجتماعی ایران است).

 

فرآیند شروع کار در طرح کتاب یار

برای فعالیت در طرح کتابیار می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۸۱۱۰۲ از طریق واتس آپ در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای آشنایی کامل با این طرح فایل پی دی اف توضیحات طرح کتابیار را دانلود نمایید.  کلید واژه :  

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) به کانال سروش ما بپیوندید